Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Wszystko na temat Kary Śmierci.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KŚ dla morderców, zdrajców Ojczyzny, dywersantów i dezerterów. Koniecznie przeczytaj.

http://piotrdyminski.pl/2014/02/11/kara-smierci-podsumowanie/

Podaję link do artykułu bez wiedzy i zgody Autora. Mam nadzieję ,że mi to wybaczy.

KOMENTARZE

  • Wszyscy
    Utrzymanie jednego więźnia w Polsce kosztuje 25 000 zł rocznie. Ilu jest bandytów trzymanych pod kluczem, którym udowodniono zbrodnię z premedytacją ? Na pewno są ich setki. Utrzymanie ich zatem kosztuje podatnika rocznie miliony zł. Czy to jest sprawiedliwość, gdy w tym czasie dziesiątki tysięcy dzieci nie dojada ? Przeciwnicy kary śmierci mylą się twierdząc, że to dobrze, że zniesiono karę śmierci. Jest odwrotnie. To bardzo źle. Biblia mówi : oko za oko, ząb za ząb. Za zadaną śmierć może być tylko jedna kara : kara śmierci. Ci, którzy są przeciwni, powinni sami płacić na utrzymanie bandziorów. Zwyrodnialcy, bestie, są tylko obciążeniem dla społeczeństwa. Przeciwnicy kary śmierci nie rozumieją, co to jest humanitaryzm, ani tym bardziej sprawiedliwość. Są po prostu głupi. W tej kwestii ważny jest też aspekt ekonomiczny. Społeczeństwo, które utrzymuje tysiące bandziorów, osłabia się. Pieniądze wydane na bestie powinny być przeznaczone dla ludzi naprawdę potrzebujących. Dobrzy ludzie nie mają na lekarstwa, na lekarzy, muszą umierać, tyle jest głodnych dzieci, a te gamonie twierdzą, że to dobrze, że dla zabójców nie ma kary śmierci ? To jest humanitaryzm ? Sprawiedliwość ? Doprawdy, w tym dzikim kraju roi się od głupców !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej