Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Skandal na meczu Wisły.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie wróciłem z meczu Wisła Kraków-Standard Liege w Lidze Europejskiej.

Właśnie wróciłem z meczu Wisła Kraków-Standard Liege w Lidze Europejskiej.Najwierniejsi fani Białej Gwiazdy zasiadający na sektorze od ulicy Reymonta przygotowali piękną oprawę.O ile wzoru ułożonego z tysięcy białych i czerwonych kartonów nie udało mi się rozszyfrować, gdyż nie siedziałem naprzeciwko, tylko pod sporym kątem (była tam chyba kotwica Polski Walczącej) o tyle kibice na samym dole sektora rozwiesili długą flagę-transparent . Napis na niej brzmiał:

NIE TRZEBA BYĆ FASZYSTĄ, ABY KOCHAĆ ZIEMIĘ OJCZYSTĄ.

po krótkiej prezentacji do sektora rzucili się porządkowi (być może Policja) i zaczęli przez barierki ściągać flagę i w efekcie drzeć ją na strzępy. Nie muszę mówić jak to wpłynęło na zachowanie całego stadionu. Ogromna wrzawa, gwizdy, krzyki, wyzwiska. Tuskoidy wyraźnie prowokują kibiców i niewykluczone,że w którymś momencie puszczą nerwy i dojdzie do regularnej bitwy na stadionie czy na ulicach. Dzisiaj kibice "wyżyli" się jedynie na bramkarzu przyjezdnych obrzucając go śnieżkami. Sytuacja dojrzewa jednak do poważniejszych rozstrzygnięć.

KOMENTARZE

 • po do likwidacji
  Myśle ,że kibice powinni mieć przygotowane na takie sytuacje pojemniki z cieczami różnymi i obrzucać tych ormowców gównem , płynnym ,sproszkowanym itp.
  I takie małe proce strzelające śmierdzącymi kuleczkami.
 • Wideo
  http://youtu.be/2jqnbd6g2D4
 • @Ghost Dog 09:18:58
  no tak. cytowałem z pamięci , stąd ta mała rozbieżność . dzięki za film.
 • ps.
  Na NE była już przedstawiana sprawa oprawy meczu Hapoel Tel Aviv-Legia , gdzie na głównej trybunie rozwieszono ogromną flagę z komunistycznymi symbolami. Było to również w rozgrywkach Ligi Europejskiej i nikt wówczs nie odważył się interweniować . Sprawy nie ma?!?

  Widocznie wyjęte spod prawa jest wyłącznie słowo "faszyzm" i to nieważne w jakim kontekście użyte. Trzeba być skończonym debilem,żeby w haśle zaprezentowanym przez kibiców Wisły doszukiwać jakiegokolwiek propagowania faszyzmu. Skoro władza jest tak wyczulona na transparenty ze słowem "faszyzm" to pierwsi w kolejce do pacyfikacji przez ORMO powinni być blokersi z tzw. kolorowej (nie)podległej. Tam hasła z tym słowem były na każdym transparencie.
 • @Ghost Dog 09:18:58
  Jest zakaz pedałowania, jest przekreślony sierp i młot , a na środku ? nie mogę rozszyfrować.
 • @prawi co wiec 10:03:08
  Komorowski...
 • @prawi co wiec 10:03:08
  Na środku jest tow. Che, jak się dobrze przyjrzeć, to na górze jest czerwona gwiazda na berecie.
 • @Kindow 10:12:28
  hahaha..
  bardziej Jaruzel, bo jakieś ciemne te oczodoły.
  w sumie można ich pomylić, nie tylko po wyglądzie.
 • @Czarny Borys 10:27:54
  ...Obok wspomnianego transparentu, na oprawę składała się efektowna kartoniada, przedstawiająca cztery aspekty istotne dla wiślackich patriotów: przekreślone sierp i młot, „zakaz pedałowania”, przekreślony „Che” oraz sprzeciw wobec lewackich organizacji i ich działań. Ta prezentacja zyskała specjalne znaczenie dzięki dzisiejszemu rywalowi, który wspiera Alertę, lubi tęczę na trybunach oraz czci Guevarę.
 • Gratulacje
  Brawo !!! Pełen szacunek dla kibiców Wisły Kraków, piękne symbole ułożone z kartoników pokazują jakie zdanie ma coraz większa liczba polaków na temat zaprezentowanych motywów. Te cztery aspekty powinny na stałe zawitać do umysłów polskich rodzin. Odbudujmy dumę narodową nas polaków, nie dajmy się manipulować eurokohłozowi. Budzi się w nas patriotyzm i chęć dążenia do wielkiej niepodległej Polski, wymieniającej się dobrami, innowacyjnościami, sprawami gospodarczymi z sojusznikami jednak będąca całkowicie niezależna od dziwnych i niszczących dyrektyw płynących z centrali w Brukseli. Skandalem jest również brak reakcji na komunistyczne symbole. LEWA STRONA - JUŻ SIĘ KOŃCZY !!
 • @
  http://polskiepiekielko.nowyekran.pl/post/52936,komunistyczne-symbole-legalne
 • ee
  katastrofa to co sie porobilo pryey tuskolandie to jest pranoja

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej