Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Ile Kaczyńskiego obchodzi Tymoszenko?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

najkrócej, posługując się wyświechtanym sloganem- tyle , co zeszłoroczny śnieg.

 Po apelu Jarosława Kaczynskiego o zbojkotowanie Euro na Ukrainie ,a obecnie jak donosi bloger Zbigniew-Grzymski,o przeniesienie finału turnieju z Kijowa do Warszawy, z uwagi na łamanie "praw człowieka " przez rząd Janukowycza, uwięzienie i pobicie Julii Tymoszenko, wielu komentatorów nie może się nacmokać nad geniuszem prezesa PiSu. Piszący tu poważni ludzie jak Marek Mojsiewicz, czy Jan Bogatko, a także wielu blogerów i komentatorów pomniejszego płazu, zachwyca się taktyczną zagrywką Kaczyńskiego.

 Zagrywka ma charakter taktyczny, bo głównym celem jest zagonienie Tuska w kozi róg. Tusk musiał bronić organizacji turnieju w dotychczas zaplanowanym kształcie, bo za sukces imprezy ręczył niemalże głową.Tymczasem dotychczasowi poplecznicy Tuska na eurosalonach postanowili groźnie pokiwać palcem w bucie Janukowiczowi, za uwięzienie i rzekome pobicie Julii Tymoszenko, grożąc bojkotem meczów na Ukrainie. Kaczyński wstrzelił się w tą sytuację i Tusk znalazł się między młotem a kowadłem. Musiał zareagować inaczej niż europejsy, co dotąd mu się rzadko zdarzało. Ale dotychczasowe "stawianie się " brukselskim " dostojnikom wcale nie przysparzało Tuskowi kłopotów na naszym podwórku. Opinia społeczna dobrze przyjęła np opór rządu PO-PSL przed naciskami na zakup szczepionek na świńską grypę.Nie wykluczone ,że i z tego impasu Tusk wyjdzie obronną ręką, tymbardziej ,że społeczeństwo w Polsce w większości "podskórnie" chciałoby ,żeby Euro nie było kompromitacją, oraz żebyśmy nie popsuli stosunków z Ukrainą. Nie przesądzam, jaki będzie polityczny efekt tej zawieruchy-kto zyska, a kto straci.

 Chciałbym jednak wskazać na prawdziwe intencje Jarosłąwa Kaczyńskiego, który z tym apelem wyskoczył jak Filip z konopii. Czy rzeczywiście przejmuje się sytuacją uwięzionej Julii Tymoszenko, czy zaniepokojony jest łamaniem praw człowieka na Ukrainie, zagrożeniem demokracji w tym kraju? Wątpię....

Czymże jest więzienie, czy nawet pobicie byłej premier Ukrainy z politycznym mordem, który dokonał się w naszym kraju w łódzkiej siedzibie PiSu? I to mordem , do którego wg. Prezesa PiS podrzegali czołowi politycy partii rządzącej jak np. Sikorski, czy Niesiołowski? Czymże jest wreszcie wobec lansowanej przez środowisko PiSu tezie o zamachu na Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i całą towarzyszącą mu delegację , za który to zamach odpowiedzialność ponosić maja czołowi politycy PO?

 Przy takich wydarzeniach te na Ukrainie to mały incydent.

Dlaczego więc Jarosław Kaczyński nie wezwał do zbojkotowania Euro w Polsce, skoro tutaj wg Niego nagminnie łamane są zasady demokratycznego państwa, "prawa człowieka" dokonuje się politycznych mordów (to akurat w przypadku św.p. Marka Rosiaka jest prawdą)?

Ano dlatego, że właśnie Julia Tymoszenko to akurat mało Kaczyńskiego interesuje. Jego interesuje dokopanie Tuskowi. W związku z tym,że intencje Kaczyńskiego nie są czyste , cała sprawa może obrócić się przeciwko Niemu, a zachwyty zawodowych cmokaczy nad Jego geniuszem politycznym moga okazać się przedwczesne.

KOMENTARZE

 • @ autor
  Sporo prawdy w twoim tekscie, ale jednak nie udowadniasz w nim, ze Kaczynskiego nie obchodzi Tymoszenkowa. Jak liczni osobnicy z mediow w rodzaju tefauenu, wydajesz sie przypisywac Kaczynskiemu skrajne wyrachowanie polityczne, klamliwe przedstawianie siebie jako osobe z ludzkimi uczuciami. Interesujace, ze np. Tuska w taki sposob nie opisujesz. Dlaczego nie? Czy dlatego, ze nie opisuja go tak w tefauenie, polsacie, wybiorczej?

  Wiec jakie masz dowody, fakty, na to, ze Kaczynskiego malo, czy w ogole nie obchodzi Tymoszenkowa?
 • @Marky 23:15:23
  "Wiec jakie masz dowody, fakty, na to, ze Kaczynskiego malo, czy w ogole nie obchodzi Tymoszenkowa?"

  nie mam dowodów, bo skąd mogę mieć. Tylko Ryszard Czarnecki wie , oczym myśli i nawet o czym pomyśli Jarosław Kaczyński.
  Moje wnioski to efekt dedukcji. Kaczyński wielokrotnie -także na forum unijnym-utyskiwał na łamanie standardów demokratycznych w Polsce, a na naszym podwórku używał stokroć ostrzejszych zarzutów. Nie sądzę, żeby sprawa Tymoszenko bolała go bardziej niz np mord na Marku Rosiaku. W takim razie dlaczego nie przeszkadza mu Euro w Polsce?
 • @Marky 23:15:23
  "Interesujace, ze np. Tuska w taki sposob nie opisujesz. Dlaczego nie? Czy dlatego, ze nie opisuja go tak w tefauenie, polsacie, wybiorczej?"

  nie, to nie to. po prostu chcę być na NE oryginalny :-)))))
 • @prawi co wiec 23:24:50
  RE: nie mam dowodów, bo skąd mogę mieć

  --- Rozumiem - nie masz dowodow na prawdziwosc swego twierdzenia. To moze nie jest ono prawdziwe?

  Jednak, jak rozumiem, dla ciebie dowodem na to, ze Kaczynskiego rzekomo nie obchodzi Tymoszenkowa, jest to, ze Kaczynski skarzyl sie na lamanie standardow demokratycznych w Polsce, a jednak nie przeszkadza mu Euro w Polsce.

  Jak konkretnie by to dowodzilo, ze nie obchodzi go Tymoszenkowa?

  Hm, negatywne opisywanie Kaczynskiego, a nie Tuska, nie czyni cie oryginalnym na Nowym Ekranie, tylko nieoryginalnym (bron Boze nie winie tu ludzi prowadzacych Nowy Ekran, bo oni propaguja wolnosc wypowiedzi). Sprawdz sam, czy wiecej tu negatywnych artykulow i wpisow na temat Tuska, czy Kaczora.
 • waść bredzisz
  jasne, że Kaczyński jest w pierwszym rzędzie politykiem, co jest złem przeogromnym. Bo, jak nie od dzisiaj wiadomo, Kaczyński chce waadzyyy! A kto chce waadzyyy, ten jest podły, zakłamany i zwykła świnia on jest.
  Kiedy jednak dokonamy dialektycznego przeskoku filozoficznego, na miarę Karolcia Marksa, to okaże się, że są politycy, którzy nie są świniami, pragną tylko szczęścia swego ludu (z podkreśleniem "swego"). Ot, kon Donek, ot komo Ruski, Leszek od Millerów, no i ten od Pawlaków, dyć oni brzydzą się polityką, a jak już się nią zamują, to tylko po to, by -jak pisałem wyżej, "dobrze nam zrobić koło pióra i nieco niżej".

  Puknij się waść w łeb. Jasne, że Kaczyński zachował się tak, jak od polityka znajdującego się w jego sytuacji, należało oczekiwać, by się zachował. Tyle, ale okazuje się, że dla wielu aż tyle. Bo przecież Kaczyński -dla Salonu, miał być wiecznie opluwanym przykładem antyeuropejskości. Zrobił coś, co podważyło ten słodki obrazek i okazuje się, że coś z tym trzeba zrobić. Zareagowano jak zwykle: zaczęto pluć.
 • @prawi co wiec, jeden z czołowych sekciarzy Palikota na tym portalu
  Jak przystało na pieska karmionego ręką pryncypała z esbeckimi konotacjami, tylko plujesz i obrażasz a przy okazji zalewasz ten portal wyssanymi z palca bredniami, pozując na kogoś, kto niby potrafi myśleć ...
  A przy tej okazji zadajesz pytania na poziomie przedszkolaka, sugerując przy okazji, że Jarosława Kaczyńskiego wcale los Julii Tymoszenko nie obchodzi, bo przecież w Polsce dzieją się dużo gorsze rzeczy a prezes nie wzywa do bojkotu Euro w naszym kraju.

  W takim razie, ja zapytam:
  Dlaczego policja, prokuratura, sądy ... zajmują się kieszonkowcami, alimenciarzami ..., skoro tylu morderców jeszcze nie zostało złapanych, osądzonych i wsadzonych???

  Natomiast odpowiedź na tamto pytanie jest prosta:
  Polska nie jest Ukrainą, oba państwa są na zupełnie innych etapach rozwoju gospodarczego, politycznego ... a więc wobec UBecnych władz w Polsce należy stosować zupełnie inne metody niż wobec władz Ukrainy. Tu obowiązuje zasada, że gorszy jest fałszywy przyjaciel niż jawny wróg. Dlatego kiedyś było łatwiej, bo każdy wiedział kto komuch a kto swój - oczywiście na bonich czy mazowieckich poznawali się znacznie później! Dlatego u nas w Polsce jest teraz znacznie trudniej zabiegać o przestrzeganie standardów demokratycznych.
  Jak do banku wchodzi bandyta z bronią w ręku, to wiadomo co ma zrobić ktoś inny kto akurat też ma broń ... natomiast oszustów bankowych wykrywa się nieraz dopiero po latach i to mimo tego, że zdołali wyprowadzić spore sumy
  Do której kategorii zaliczyć Tuska , Komorowskiego i resztę bolszewii? To chyba jest retoryczne pytanie.
 • ILE OBCHODZI WOLNA POLSKA OPLUWAJĄCYCH KACZYŃSKIEGO ??:))))
  prawi co wiec:
  ".....Zagrywka ma charakter taktyczny, bo głównym celem jest zagonienie Tuska w kozi róg. Tusk musiał bronić organizacji turnieju w dotychczas zaplanowanym kształcie, bo za sukces imprezy ręczył niemalże głową.
  ..........
  ....Tymczasem dotychczasowi poplecznicy Tuska na eurosalonach
  postanowili groźnie pokiwać palcem w bucie Janukowiczowi, za uwięzienie
  i rzekome pobicie Julii Tymoszenko, grożąc bojkotem meczów na Ukrainie.
  .......
  Czymże jest więzienie, czy nawet pobicie byłej premier Ukrainy z politycznym mordem, który dokonał się w naszym kraju w łódzkiej siedzibie PiSu?
  ........
  Czy rzeczywiście przejmuje się sytuacją uwięzionej Julii Tymoszenko, czy zaniepokojony jest łamaniem praw człowieka na Ukrainie, zagrożeniem demokracji w tym kraju?"
  =======================================

  Obrzydliwe ataki na Kaczyńskiego na poziomie michniczego

  GW-na na forum NE to wspieranie coraz większego panoszenia się

  moskiewskich podstępnych, agenturalnych psów na Ukrainie i w Polsce.

  Krzykliwe i paniczne ujadanie w obronie przereklamowanych

  "geszefciarsko-kanciarskich, malwersyjnych igrzysk dla wyjałowionego

  z myślenia ludu" promujących pachołków kremla - krypto-kacapa

  Janukowycza oraz krypto-szwaba, bismarkowskiego polakożercy Tuska -

  podczas gdy jednocześnie, cynicznie zwalcza się naukę Polskiej

  Historii w szkołach, niszczy poskie media jak TRWAM i RM, wyprzedaje

  przemysł paliwowy i oddaje złoża gazu łupkowego bandyckiej rosji -

  to antypolska i antyukraińska agenturalna dywersja oraz sabotaż

  na rzecz barbarzyńskiej, ludobójczej, dziadowskiej i coraz bardziej

  agresywnej rassiji !
 • @Marky 00:20:13
  "Jednak, jak rozumiem, dla ciebie dowodem na to, ze Kaczynskiego rzekomo nie obchodzi Tymoszenkowa, jest to, ze Kaczynski skarzyl sie na lamanie standardow demokratycznych w Polsce, a jednak nie przeszkadza mu Euro w Polsce.

  Jak konkretnie by to dowodzilo, ze nie obchodzi go Tymoszenkowa?"

  Przede wszystkim nie napisałem,że Tymoszenko nie obchodzi Kaczyńskiego w ogóle! Napisałem ,że Go Ona "mało interesuje" oraz tyle obchodzi, co "zeszłoroczny śnieg". Jej los obchodzi Kaczyńskiego zapewne o tyle , że jak przystało na dobrze wychowanego człowieka , z inteligenckiej rodziny staje w obronie ("krzywdzonej" ?) kobiety . No i byłej premier, co może rodzić jakąś wspólnotę duchową, strach przed podobnym potraktowaniem. To ostatnie to tylko mój domysł.

  "Hm, negatywne opisywanie Kaczynskiego, a nie Tuska, nie czyni cie oryginalnym na Nowym Ekranie, tylko nieoryginalnym (bron Boze nie winie tu ludzi prowadzacych Nowy Ekran, bo oni propaguja wolnosc wypowiedzi). Sprawdz sam, czy wiecej tu negatywnych artykulow i wpisow na temat Tuska, czy Kaczora."

  O tusku mam oczywiście znacznie gorsze zdanie niż o Kaczyńskim przede wszystkim z tego powodu, że Tusk rządzi i odpowiada za cały dzisiejszy bajzel. Nie zmienia to faktu,że oceniam go jako lepszego propagandystę , i uważam ,że pijarowo może tą sytuację wygrać.
  Pańska uwaga, ze na NE częściej krytykuje się Kaczynskiego niż Tuska jest nieprawdziwa. Nie chce mi się nawet sprawdzać tego dokładnie, ale ilość negatywnych artykułów w stosunku Tusk-Kaczyński oceniam na 4-1. Chciałbym napisać coś oryginalnego krytycznie o Tusku , ale nigdy nie zdążam :-)))) zawsze uprzedza m,nie kilku innych blogerów.A po co powtarzać to samo?
 • @1normalnyczlowiek 12:27:54
  "W takim razie, ja zapytam:
  Dlaczego policja, prokuratura, sądy ... zajmują się kieszonkowcami, alimenciarzami ..., skoro tylu morderców jeszcze nie zostało złapanych, osądzonych i wsadzonych???"

  to ma być analogia?
  w świetle tego....

  "Jak przystało na pieska karmionego ręką pryncypała z esbeckimi konotacjami, tylko plujesz i obrażasz a przy okazji zalewasz ten portal wyssanymi z palca bredniami, pozując na kogoś, kto niby potrafi myśleć ..."

  stwierdzić trzeba ,że Pan skutecznie pozujesz na kogoś , kto myśleć nie potrafi w ogóle.

  Krótka lekcja logiki od chłopa ze wsi:
  Policja łapie drobnych przestępców, ale NIE TWIERDZI ,że morderców nie będzie ścigać! Ściga wszystkich, a morderców zapewne ( a przynajmniej powinna ) dłużej ,angażując w to większe środki.
  Czyli,jeżeli twierdzi się ,że coś jest wiekszym złem ( morderstwo polityczne jest większym złem od więzienia z pobiciem) , to należy mu się przeciwstawić z większą mocą.
 • @Zbigniew-Grzymski 12:59:29
  ..."Krzykliwe i paniczne ujadanie w obronie przereklamowanych

  "geszefciarsko-kanciarskich, malwersyjnych igrzysk dla wyjałowionego

  z myślenia ludu" promujących pachołków kremla - krypto-kacapa

  Janukowycza oraz krypto-szwaba, bismarkowskiego polakożercy Tuska "...-


  ja pierniczę, Pan tak na poważnie, w mowie potocznej takimi samymi frazesami wali?
  Do tego bez sensu, bo miało być w zamyśle krytycznie do mojej notki, a wyszło zgodnie z nią.
  "geszefciarsko kanciarskie, malwersyjne igrzyska dla wyjałowionego z myślenia ludu" chce nam w większym ,niż zaplanowano stopniu zaserwować Jarosław Kaczyński proponując rozegrać w stolicy finał tego cyrku!
  Proszę mniej frazeologii, a więcej logiki.
 • @antykrytyka 10:15:27
  "Puknij się waść w łeb. Jasne, że Kaczyński zachował się tak, jak od polityka znajdującego się w jego sytuacji, należało oczekiwać, by się zachował. Tyle, ale okazuje się, że dla wielu aż tyle. Bo przecież Kaczyński -dla Salonu, miał być wiecznie opluwanym przykładem antyeuropejskości. Zrobił coś, co podważyło ten słodki obrazek i okazuje się, że coś z tym trzeba zrobić. Zareagowano jak zwykle: zaczęto pluć."

  Szanowny Pan powinien zgłosić się z pretensjami do rodziców ( jeśli jeszcze żyją) za braki w Jego wychowaniu. To oczywiście uwaga do pierwszego zdania.
  Następnie-tak , Kaczyński zachował się cynicznie, jak "rasowy" polityk, ale czy skutecznie -śmiem wątpić. Ja oczywiście wolałbym, żeby politycy zachowywali się uczciwie, a nie wyłącznie koniunkturalnie, ale to osobna historia.
 • @prawi co wiec 14:21:30
  ---> Zapomniał wół, jak cielęciem był???

  "Szanowny Pan powinien zgłosić się z pretensjami do rodziców ( jeśli jeszcze żyją) za braki w Jego wychowaniu. To oczywiście uwaga do pierwszego zdania"
  ---> ... mówiącego o
  "wielu blogerach i komentatorach pomniejszego płazu, zachwycających się taktyczną zagrywką Kaczyńskiego"

  ---> Dlaczego policja, prokuratura, sądy ...
  "... to ma być analogia? ..."

  ---> Jak przystało na pieska karmionego ręką ...

  "... tylko dwa pytania do Pana , jako jednego z czołowych sekciarzy PiSu na tym portalu:"
  "... stwierdzić trzeba ,że Pan skutecznie pozujesz na kogoś , kto myśleć nie potrafi w ogóle."

  ---> Przecież płazy nie mogą nawet pozować na myślące stworzenia, więc nic dziwnego, że widzą jakieś dziwne konotacje niektórych sekciarzy :)

  "Policja łapie drobnych przestępców, ale NIE TWIERDZI ,że morderców nie będzie ścigać!"

  ---> Proszę zacytować choćby fragment wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, w której TWIERDZI, że nie będzie już zwalczał praktyk obecnego reżimu w Polsce a zajmować się będzie tylko i wyłącznie ciężkim losem Julii Tymoszenko.
 • @1normalnyczlowiek 15:03:34
  "Proszę zacytować choćby fragment wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, w której TWIERDZI, że nie będzie już zwalczał praktyk obecnego reżimu w Polsce a zajmować się będzie tylko i wyłącznie ciężkim losem Julii Tymoszenko."

  nie mam zamiaru. po prostu analogia przedstawiona przez Pana była chybiona, więc nie ciągnijmy jej dalej. Jarosław Kaczyński powinien zaapelować o PRZYNAJMNIEJ takie same reperkusje wobec "bandyckiego, niedemokratycznego" reżimu w Warszawie, co w Kijowie. Czyli o bojkot Euro w Polsce. No chyba ,że uważa za większą dolegliwość dla reżimu przeprowadzenie tego turnieju. Wtedy to ma sens.
 • @prawi co wiec 15:24:04
  "nie mam zamiaru. po prostu analogia przedstawiona przez Pana była chybiona ..."

  ---> Nie potrafię znaleźć miejsc, w których była chybiona ...
  Sam nigdy bym się nie ośmielił twierdzić - nawet wobec wrogów politycznych - że wiem na pewno, co myślą, jakie mają prawdziwe intencje ... bezpodstawnie, bez pokazania racjonalnych argumentów.

  (" Chciałbym jednak wskazać na prawdziwe intencje Jarosłąwa Kaczyńskiego, który z tym apelem wyskoczył jak Filip z konopii.")

  Decyzja o bojkocie POLITYCZNYM - nie o odwołaniu euro! - jest z gatunku tych, których jednoznacznie nie można uznać z góry za dobre lub za szkodliwe dla Polski - trzeba by być jasnowidzem, by już teraz tak twierdzić.
  Posługując się słowem "powinien", należałoby do niego dołączyć dużo głębszą analizę sytuacji, by nie zdawać się na doświadczenie polityczne Jarosława Kaczyńskiego i by sugerować, że nie wie co robi.

  Ale sprawa słuszności bądź nie, bojkotu to jedno a inwektywy w komentarzach to drugie ...
  Proszę zauważyć, że praktycznie wszystkie moje odpowiedzi były ułożone z Pańskich słów, jakimi zwracał się Pan do blogerów i komentatorów. Dlatego nie do mnie proszę mieć pretensje, że "lecącą ślinę" zawróciłem w stronę opluwacza. A że o "sekciarzach", "płazach", nieudacznikach, jaskiniowych antykomunistach ... słychać wciąż z tego samego środowiska więc proszę uważać i nie korzystać z ich słownictwa - w przeciwnym razie pozostaje uznanie pewnej wspólnotowości poglądów a stąd już tylko krok do dania pretekstu płazom, w rodzaju normalnych ludzi, by zaczęli wyrzucać od "esbeckich złogów" ...

  PS. Oczywiście, proszę nie brać do siebie tego określenia a wspomniałem o nim tylko dlatego, że mnie, "normalsa", na Forum Kraj GW kojarzą właśnie z tym zwrotem.
  A na przyszłość, radziłbym:
  Więcej argumentów a mniej etykietek - wtedy "inni" też nie będą etykietkowali.
 • INFANTYLNE SAMOZADOWOLENIE AUTORA ZE "ZDEMASKOWANIA" KACZYŃSKIEGO :)))))
  "Ile Kaczyńskiego obchodzi Tymoszenko?....
  .....
  ....Zagrywka ma charakter taktyczny, bo głównym celem jest zagonienie Tuska w kozi róg. Tusk musiał bronić organizacji turnieju w dotychczas zaplanowanym kształcie, bo za sukces imprezy ręczył niemalże głową.
  ......
  .....ja pierniczę, Pan tak na poważnie, w mowie potocznej takimi samymi frazesami wali? Do tego bez sensu, bo miało być w zamyśle krytycznie
  do mojej notki, a wyszło zgodnie z nią.
  "geszefciarsko kanciarskie, malwersyjne igrzyska dla wyjałowionego z myślenia ludu" chce nam w większym ,niż zaplanowano stopniu zaserwować Jarosław Kaczyński proponując rozegrać w stolicy finał tego cyrku! Proszę mniej frazeologii, a więcej logiki...."
  ==================================

  Niie wdając się z Panem w jałową dyskusję typu "leninowsko-

  marksistowskie bicie piany na łbach imperialistów" :))

  której jak widać jesteś Pan zwolennikiem :))

  odpowiem Panu tak panie "prawi co wiec":

  Pana infantylne samozadowolenie z niby-zdemaskowania Kaczyńskiego

  jako "zwalczacza" Tuska pod pozorem troski o Tymoszenko -

  jest skutkiem Pana podświadomej, niezachwianej, polszewicko-

  bolszewickiej "pryncypialnej" :) wiary (patrz propaganda

  łże-mediów i łże-sondażowni), że zwalczanie polakożerczego

  nygusa i matoła Tuska jest już samo w sobie złem najgorszym na

  tym ziemskim prorosyjskim padole :))

  Otóż w swojej "demaskatorskiej, naiwnej szczęśliwości" myli się

  Pan tragicznie Panie "...o wiec" :))

  albowiem każda polityczna metoda obalenia tego tyrana, prześladowcy

  Polskości i prawdopodobnie współzamachowca smoleńskiego,

  jest dobra !!! i bardzo pożądana z punktu widzenia interesów

  Wolnej Polski i Narodu Polskiego !
 • @Zbigniew-Grzymski
  Ciekawe, czy i ta "kawa na ławę" wywoła znowu prośbę o "mniej frazeologii"? :)

  Pozdrawiam
 • @prawi co wiec 13:59:18
  RE: Przede wszystkim nie napisałem,że Tymoszenko nie obchodzi Kaczyńskiego w ogóle!

  --- Czy twierdzisz, ze ja napisalem, ze ty napisales, ze Tymoszenko nie obchodzi Kaczynskiego w ogole? Gdzie ja tak niby napisalem? Przy okazji, czy wyrazenie "obchodzic tyle co zeszloroczny snieg" nie znaczy: " nie obchodzic w ogole"?

  RE: Jej los obchodzi Kaczyńskiego zapewne o tyle

  --- A teraz wydajesz sie twierdzic, ze Tymoszenkowa obchodzi Kaczynskiego. Wiec obchodzi, czy nie?

  Alez sie placzesz, prawi co wiec, jak jaki lewi co wiec. :)

  A gdzie dowod na prawdziwosc twego twierdzenia, ze to, ze Kaczor krytykowal standardy demokratyczne w Polsce, i nie zada bojkotu Euro w Polsce to dowod, ze nie obchodzi go Tymoszenkowa?

  RE: Nie chce mi się nawet sprawdzać tego dokładnie, ale ilość negatywnych artykułów w stosunku Tusk-Kaczyński oceniam na 4-1.

  --- Na jakiej podstawie oceniasz? Nie sprawdziles dokladnie, a jednak oceniasz? A co, jesli twoja ocena jest bledna? Przy okazji, ja nie mialem na mysli tylko artykulow o Kaczynskim, ale tez wpisy czytelnikow o nim.
 • @prawi co wiec 23:24:50
  Tylko Ryszard Czarnecki wie , o czym myśli i nawet o czym pomyśli Jarosław Kaczyński"

  No nie bo najpierw obszczekał tych co bojkotują euro a po kilku godzinach zrobił to i sam prezes
 • AUTOR
  Oczywiście że idealnie trafny opis bo dokładnie tak jest:

  Jełop z Żoliborza che dokopać każdemu poza sobą bez najmniejszego znaczenia jakimi kosztami.

  Gdyby cokolwiek interesowała go Tymoszenkowa to tak dla ścisłości "walczyłby" o nią nie teraz zza pleców innych ważniejszych i mocniejszych lecz zaraz po jej skazaniu.
  Zareagował na sygnał zza granicy i PÓŁ ROKU PO WYDANIU WYROKU (ile od czasu aresztowani anie chce mi się sprawdzać)

  I to odpowiedź dla zasranych z radości wielkim pseudo geniuszem i refleksem czuba na XANAX-ie:
  - Nie zareagował szybko a z ponad pół rocznym opóźnieniem i to dopiero po tym jak inni mocniejsi i ważniejsi zaczęli
  ("karawana" ostro ruszyła a za nią na szarym końcu karłowaty "chłopak" zbierający gówna po wielbłądach - ale w karawanie "idzie"? IDZIE )

  Także jest dokładnie tak jak jest opisane zgodnie ze starymi zasadami:

  - "nie ważne jak byle po nazwisku"
  - "kto nie z nami ten przeciwko nam"
  - "a po nas choćby popiół"
  - "....................................."
 • @Zbigniew-Grzymski 16:10:07
  Teraz lepiej. przynajmniej w formie. Czy nie lepiej napisać coś po prostu od siebie , zamiast korzystać z gotowców.Także uważam , że każda, polityczna !!! metoda odsunięcia Tuska od władzy jest dobra, także zapewne jak Pan nie jest mi obojętne , kto zajmie jego miejsce. I tutaj się zbieżności kończą.


  "INFANTYLNE SAMOZADOWOLENIE AUTORA ZE "ZDEMASKOWANIA" KACZYŃSKIEGO :)))))"

  ...napisał dorosły ( jak sądzę!) facet, który cieszy się jak dziecko z każdego uważanego przez siebie za zabawne ? stwierdzenia. I daje temu wyraz ciągłymi idiotycznymi uśmieszkami w tekście. To już nie jest infantylne zamozadowolenie, to jest żałosny spektakl trzecioligowego kabareciarza, który sam rechocze z własnych nibydowcipów. Jesli dodac do tego jakies przeklajanki ilustrujace Pańskie artykuły to obraz jest juz pełen.
 • @prawi co wiec 23:08:22
  "INFANTYLNE SAMOZADOWOLENIE AUTORA ZE "ZDEMASKOWANIA" KACZYŃSKIEGO :)))))"

  ...napisał dorosły ( jak sądzę!) facet, który cieszy się jak dziecko z każdego uważanego przez siebie za zabawne ? stwierdzenia. I daje temu wyraz ciągłymi idiotycznymi uśmieszkami w tekście. To już nie jest infantylne zamozadowolenie, to jest żałosny spektakl trzecioligowego kabareciarza, który sam rechocze z własnych nibydowcipów. Jesli dodac do tego jakies przeklajanki ilustrujace Pańskie artykuły to obraz jest juz pełen.
  ====================================

  Mimo wszystko dziękuję!:)) - śmiech to zdrowie ! ( i do tego

  właśnie ludzie inteligentni wykorzystują ludzi głupich :) )

  Natomiast brak merytoryczności (zastąpiony wycieczkami osobistymi)

  w Pana odpowiedzi uważam za potwierdzenie moich uwag i mojej

  oceny Pańskiego - nie ukrywam - słabego postu !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej