Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Niezależna i Urban razem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wykazują pełne zdziwienie.

 Maciej Marosz pisze na niezależna.pl o niegodnych zachowaniach gości na ślubie Kwaśniewskiej, ale także zadaje takie oto pytanie:

"...Zapytaliśmy wychodzących z kościoła czemu Ola Kwaśniewska brała kościelny ślub. – Ja nie mam pojęcia czemu, trzeba jej zapytać – mówił redaktor Sławomir Zieliński. – Czemu akurat w kościele? Mnie kościół nie przeraża – stwierdził z kolei Sławomir Wiatr....."

"czemu Ola Kwaśniewska brała ślub kościelny"? - dlaczego w ogóle takie pytanie u Katolików?

 

Urban z kolei drwi z Kwaśniewskich w swój charakterystyczny prostacki sposób.

"Chrystus, który wisi na krzyżach zawsze ze skwaszoną miną podobno dostał na krucyfiksie drgawek ze śmiechu, kiedy Kwaśniewski podszedł do ołtarza. Stało się to z okazji ślubu małej Kwaśniewskiej."

 

 

 Obydwaj komentatorzy ślubu Kwaśniewskiej dziwią się , jak mogło dojść do tej ceremonii przed ołtarzem .Czy Chrystus czuł zniesmaczenie widząc jawnogrzeszników w Kościele , jak chciałby to przekazać redaktor niezależnej, czy wybuchy spazmatycznego rechotu jak przedstawia to Urban?

 Myślę, że Chrystus poczuł wielką radość , ale może to ja jestem bluźniercą?

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • myślę.....
  że myślę podobnie:-)
 • kolego
  ...zrobiłeś klasyczną wrzutkę ...
  "czemu Ola Kwaśniewska brała ślub kościelny"? to pytanie jest grzeczne i zasadne ...widząc coraz więcej masonów i ateistów w kościele ...jaki mają cel ?...czy to nie najlepszy PR dla lemingów ...tusk kiedyś tam przed wyborami wziął ślub kościelny po wielu latach cudzołożenia ...wygrał wybory ...pytanie jest więc bardzo zasadne ...
  ...co do urbana nie będe się zanurzał w szambie...
  ..nie ma już o czym pisać ??
 • @trybeus 20:34:27
  "czemu Ola Kwaśniewska brała ślub kościelny"? to pytanie jest grzeczne i zasadne ...widząc coraz więcej masonów i ateistów w kościele ...jaki mają cel ?...

  czy zatem należy zabronić grzesznikom przychodzić do Kościoła? a jaki mają cel? Bóg jeden wie i niech tak pozostanie.

  pytanie zadane przez redaktora nie jest codzienne w przypadkach ślubów. Ma ukryte w sobie zdziwienie "nienormalnością" tego wydarzenia.
 • Może to proste jest.
  Tak do końca to trudno stwierdzić, ale Jolka chyba jest wierząca. To może i na córkę przeszło. Olek jak to chłop po prostu machnął ręką. Jak żona dobra kobieta jest to chłopu wszystko jedno. Byle wyprane miał i michę na czas pod nosem. Pewnie tak ma, więc się nie zagłębia. A Jolka cóż ma począć? Robi co może. Możemy się czepiać, ale wierna mu jest i o to przecież chodzi.
 • @prawi co wiec
  Już o tym pisałem w komentarzu, jeżeli para to katolicy, to ślub mogą wziąć, nie są winni że mają Kwaśniewskiego... rodziców się nie wybiera. Jednak cały ten cyrk jest niesmaczny, a większość tych ludzi nie należało do kościoła wpuszczać, a jeżeli już to na egzorcyzmy. To powinna być mała, skromna ceremonia bez tych demonów, WTEDY uwierzyłbym w dobre intencje, a tak... Prowokacja tylko.
 • @Marek Kajdas 02:17:48
  ech, jak wy nic nie rozumiecie!! Po prostu czas Tuska się kończy i trzeba wygrzebać jakiegoś bolszewika co by mógł zastapić matoła. Tuska lemingom wepchnieto między innymi poprzez slub koscielny ze swoją utrzymanką po 20 latach! Obecnie mamy podobny proces ukatolizowywania chazarskich bolszewików polskim lemingom poprzez wykorzystanie córk tegoż..Mało mnie interesuje kolejna cyniczna gra bolszewików, przerzaża mnie natomiast stan polskiego Kościoła Katolickiego! I nie ze względu na jakieś tam bolszewiomedialne doniesienia o seksualnych wyczynach niektórych duchownych, ale ze względu na zachowanie hiererchów takich jak Nycz, Kowalczyk czy Nosal..Pamietacie kto odprawiał mszę pogrzebową zastrzelonego mafioza powiązanego z komitetem wojewódzkim PZPR w Gdańsku niejakiego Nikosia? Biskup Gocłowski!!Tak, ten sam który z komuchami gadńskimi z SLD wysmazył aferę Stella Maris! Ale kto to pamieta?Bo na pewno nie przecietny leming!!A jeszcze to wszystko POwiązać w logiczną całośc, to już zadanie które może lemingowi łeb rozsadzić!
 • @prawi co wiec 21:04:53
  ...oczywiście nie należy zabronić grzesznikom ,tylko grzesznik powinien pokazać choć cień nawrócenia (pięć warunków dobrej spowiedzi)...ale też nie wolno sypać pereł przed wieprze...kwaśniewskiego vel stolzmana obserwuję już doś długo ...uderzające jest to ,że na każdej mszy na której był nie klęknął przy podniesieniu (pycha, buta?), a czasami przychodził wypity,a teraz pchają się do kościołów bo taki jest lans, trend to jest teraz modne ...a gdzie tu jest prawdziwa wiara ,pokora i uniżenie ...powtarzam ...pytanie jest jak najbardziej na miejscu...
 • @trybeus 07:29:18
  ..."teraz pchają się do kościołów bo taki jest lans, trend to jest teraz modne "...

  przecież Katolików wyszydza się na każdym kroku. Kwaśniewscy to masochiści?
 • @trybeus 07:29:18
  ..."gdzie tu jest prawdziwa wiara ,pokora i uniżenie ...powtarzam ...pytanie jest jak najbardziej na miejscu"...

  właściwie to powinniśmy rozmawiać wyłącznie o parze młodej, bo to Ona ma obowiązek przygotować się należycie do Sakramentu Małżeństwa..
  Sądzę, ze potraktowano Ich standardowo tzn musieli wypełnić obowiązek Sakramentu Pokuty ze wszystkimi wymogami.
  Na temat zachowania innych uczestników tekst na niezależnej był słuszny, ale to temat szerszy i w wielu Kościołach wchodzi jakieś przyzwolenie na wszechobecność kamer, fleszy....na pozwalanie dzieciom biegać po świątyni, rodzice nie upominają dzieci i dzieje się to przy aprobacie Kapłanów. To temat ważny, ale nie o tym pisałem.
 • @prawi co wiec 08:18:42
  ...wiesz co... nie warto z tobą dyskutować ...szkoda czasu ...życzę miłego dnia...
 • @antysowiet 04:42:01 i @Mirosław Dakowski 06:55:21
  Też tak sądzę (@antysowiet - doskonała analiza, moje gratulacje) i dodam tylko, że całość śmierdzi do samego nieba (tu nieba z małej litery),
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 • Niezależna instynktownie złapała , że coś nie gra.
  Ponieważ nie ma przypadków , kościelny ślub Kwaśniewskiej jest polityką . Ma zapewne związek z pogłoskami o "premierze" Kwaśniewskim.
  Hitler popierał poranną gimnastykę . Typ rozumowania , że rano gimnastykujący się mają coś wspólnego z Adolfem jest żałosny.
 • Komentarze autora dowodzą, że ,albo autor jest durniem , albo gra w tej samej drużynie , co Kwaśniewscy.
  Pamiętam jak w Oliwskiej Katedrze obecny proboszcz w czasie kazania przekonywał po kościelnym ślubie Donalda Tuska, że każdy może się nawrócić . Właśnie ,czy z kościelnego pokropku w czasie ślubu wynika coś więcej , niż ten pokropek.
 • @superfajny 08:54:27
  komentarze wyżej podpisanego dowodzą ,ze nie wie na czym polega istota Chrześcijaństwa.
  Faryzeusze byli , są i będą. Trzeba się przyzwyczaić.
 • BELZEBUB OBRZUCIŁ KOSCIÓŁ CZERWONYM ŁAJNEM :)))))
  A STARY, IMPOTENTNY, STALINOWSKI ŻYDO-JUDASZ

  BEZZĘBNIE ZARECHOTAŁ KŁAPIĄC USZAMI JAK

  OSIOŁ :)))))
 • @Skanderbeg 13:11:37
  Skanderbeg, przestań robić z siebie idiotę bo nim nie jesteś! Od ciebie śmierdzi ruskimi walonkami na odległość a w sposób cyniczny, godny bolszewika ten smród przypisujesz innym! Pisz co chcesz i ile chcesz, ale nie udaj kogoś innego niz jesteś z jednej strony, z drugiej zaś nie obciążaj innych swoimi cechami! Mimo wszystko jedynym pozytywem w tym co piszesz jest twoja świadomość że wszystko to co ruskie to gnój, zbrodnia i kłamstwo! I za to cię Skanderbeg lubię.
 • @prawi co wiec 21:04:53
  Co innego gdy grzesznik przychodzi do kościoła na pokutę i szuka na powrót Chrystusa, co innego gdy traktuje kościół jak jarmark i chucpę. Nie wolno udawać że tego nie rozróżniamy i nie widzimy.
 • @trybeus 20:34:27
  Niewątpliwie nie odprawiono im ceremonii za darmo.
  A że stosunek do kościoła Rzymsko-katolickiego mają nie sprecyzowany? Czy nie wystarczy, że dali zarobić?
 • @trybeus 07:29:18
  ==...uderzające jest to ,że na każdej mszy na której był nie klęknął przy podniesieniu (pycha, buta?), ==

  A może zna Pismo Święte lepiej od każdego księdza i tzw. praktykującego katolika i wie, że klękanie przed czymkolwiek i kimkolwiek prócz Boga jest grzechem bałwochwalstwa?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej