Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Elita narodowych ekstremistów czy pokraczny wytwór ABW?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli ktoś do tej pory kojarzył przeciętnego narodowego radykała z glanami, łysą pałą i bejsbolem, to dziś otrzymał skrzętnie wykreowaną wizję prawdziwie elitarnego ultrasa.

  Tak zakamuflowanego ,że nikt nie mógłby posądzać Go o żadne radykalne zamiary.

 Oto bowiem Pan w średnim wieku, z wyższym technicznym wykształceniem, pracujący jako adiunkt na uczelni.Do tego szanowany w środowisku sąsiadów , jako uczynny sympatyczny, ot taki zwykły Polak.

 Wątpliwości rozwiewa Gromosław Czempiński przepytany na tę okolicznosc przez redaktora Onetu.Mówi On:

"Każdy pasuje do modelu, bo nie ma wzorca zamachowca."

 

Można na tej podstawie sparafrazować słowa Józefa Stalina i powiedzieć :

"dajcie mi człowieka, a ja zrobię z Niego zamachowca".

 

Czy aby nie tak właśnie zrobiono z Brunonem Kwietniem? Czy człowiek z wyższym wykształceniem , co sugerowałoby wyższy od przeciętnego współczynnik inteligencji planuje zamach terrorystyczny i jednocześnie chwali się w sieci swoimi eksperymentami z detonacją mat. wybuchowych? Werbuje ludzi pisząc na ogólnodostępnych forach  " Czas na czyny. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu bezposredniego : borazol@o2.pl".....Przecież to jest zaproszenie dla agentów służb . Wydaje się ,że Brunon Kwiecień nie był naiwniakiem , a tym bardziej skoro był przekonany o wielu spiskach na najwyższych szczeblach władzy w Polsce i na świecie, musiał sobie zdawać sprawę ,że sieć jest inwigilowana pod tym względem. Wychwytywane są niepokojące służby frazy . Swoimi dosyć agresywnymi komentarzami musiał skierować na siebie wzrok odpowiednich organów.

 Przypomina mi się film "teoria spisku" z Melem Gibsonem, gdzie bohater też przekonany o wszechobecnych spiskach , zachowuje maximum ostrożnosci, swoje teksty rozsyła pocztą do zaufanych subskrybentów, mieszkanie zabezpieczone jak forteca ...itd. Nasz spiskowiec widocznie nie oglądał tego filmu.

 Chciał zmieszać 4 tony składników otrzymując silny mat wybuchowy i rozpirzyć budynek sejmu. Zapewne wynosił on codziennie z laboratorium po jednej menzurce odpowiedniego związku chem. i cichaczem zsypywał przez nogawkę do okna piwnicy pod blokiem w którym mieszkał. Niczym niedoszli uciekinierzy z niemieckiego obozu jenieckiego, którzy ziemię z szykowanego podkopu w ten sposób rozprowadzali po boisku do futbolu.

 Tak więc mamy nie elitarnego, zabójczo perfekcyjnego zamachowca, ale za przeproszeniem jakąś popierdółkę. Porównanie do Breivika, którym epatują media i lewicowi komentatorzy jest więc zupełnie chybione. Także z powodów ideologicznych. Breivik był syjonistą a Kwietnia oskarża sie ponoć o antysemityzm. Jest to o tyle zabawne, bo dowodzi iż w polskim parlamencie mamy nadreprezentację Semitów.

 

 Jak więc sprawa z Brunonem Kwietniem wyglądała naprawdę? Obawiam się ,że tego nie dowiemy się nigdy. Całkiem możliwe, że prokuratura i ABW rzuciła tylko jakieś nędzne strzępy informacji, nie trzymające się kupy, nie dla dobra śledztwa, którego przeciez już nie ma ( wszyscy wyłapani -szt. 1 - można odetchnąć) ,ale po to by kontestujących te brednie komentatorów  zaskoczyć jakimś infem trzymanym na taką okoliczność.

 

 Dla mnie termin wypłynięcia tej "sprawy" pokrywa się z tajemniczym zniknięciem Katarzyny W. Media straciły główny wątek swojego żerowania, należy skupić ich uwagę na innym niusie.

 Niewykluczone ,że za obydwoma wydarzeniami tj. zniknięciem dotychczasowego obiektu wrzawy medialnej i pojawieniem się nowego stoją te same służby.

 Oczywiście celem akcji było nie tylko przykrycie innych niewygodnych dla Rządu spraw, jak negocjacje budżetu Unii, możliwy kryzys w koalicji z PSL czy wprowadzenie roślin GMO , ale przede wszystkim zohydzenie w oczach społeczeństwa postaw narodowych, które przypisuje się niedoszłemu zamachowcowi.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej