Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Lista polskich oszołomów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polityka opublikowała na okładce poczet polskich oszołomów.

 Portal wpolityce.pl piórem Jacka Karnowskiego rozdziera szaty, że umieszczono tam prof.Kransodębskiego cyt. "jednego z najwybitniejszych myślicieli współczesnej Polski", jak również  "wyraziste postaci obozu niepodległościowego" czyli Ewę Stankiewicz i Antoniego Macierewicza, a Krystynę Pawłowicz określa jako "osobę z zupełnie innej bajki".

 Za to Autor Jacek Karnowski w jednym szeregu stawia Janusza Korwin-Mikkego, Janusza Palikota i Stefana Niesiołowskiego jako : "realnych wariatów lub ludzi cynicznie podpalających Polskę".

 Taka lista niebezpiecznych dla Polski osób wg J.Karnowskiego, którą najpewniej poszerzyłby o wiele nazwisk, tylko w tym momencie nie było to najistotniejsze.

 Na temat Grzegorza  Brauna ma nieco łągodniejszą opinię, jako o człowieku wypowiadającym się "zwyczajnie niemądrze".

 Na temat Stanisława Michalkiewicza J.Karnowski przezornie nie zabiera głosu, bo i atakować Go nie za bardzo się opłaca, a bronić też niepolitycznie. Lepiej zamilczeć.

 

A teraz Panie Karnowski , proszę zobaczyć jak wygląda obiektywna ocena przeciwników politycznych przez jak to Pan ujął "realnego wariata, bądź człowieka cynicznie podpalkającego Polskę".

 

OŚWIADCZENIE   

Przedsiębiorczość – to naturalna cecha człowieka. Tylko lenie nie są przedsiębiorczy. Tym, co zabija przedsiębiorczość, jest państwo: politycy, tworzone przez nich ustawy, wykonujący je urzędnicy.

By kwitła przedsiębiorczość potrzebne jest silne państwo, nie bojące się powiedzieć „NIE!” socjalistom i populistom. Potrzebne jest też szerokie poparcie ludzi rozumiejących, że wielkie firmy na ogół chcą zachować obecny system - bo w nim powstały i umieją się poruszać. Jednak średnie firmy chcą stać się wielkie, małe chcą stać się średnie – ale przede wszystkim usunąć trzeba bariery przeszkadzające tym, co nie są przedsiębiorcami, założyć w ciągu godziny własną firmę.

Tymczasem w krajach okupowanych przez Unię Europejską trwa stagnacja. Prognozy mówią nawet o lekkim spadku. To nie jest „kryzys” - to jest rezultat: rezultat rządów ciemniaków z Brukseli. Nawet umiarkowana propozycja zmian zawarta w tzw. „strategii lizbońskiej” nie została przez eurokratów przyjęta.

Doceniamy niektóre działania ostatnich rządów III RP. To za rządów p.Leszka Millera obniżano podatki i akcyzę; to p.Marek Belka nie dopuścił do podwyżki podatku dochodowego, czego osobiście domagali się pp.Jakób Chirac i Gerard Schröder; to p.Jarosław Kaczyński zlikwidował podatek spadkowy i od darowizn w rodzinie – i wraz z p.Donaldem Tuskiem nie podpisali tzw. „Karty Praw Podstawowych”, która powoduje w Unii całkowitą już stagnację; to p.Donald Tusk nie kupił szczepionki przeciwko „świńskiej grypie” w czasie rzekomej „pandemii” i zavetował dalsze rozszerzenie „walki z globalnym ociepleniem”.

To są jednak tylko plasterki na szeroką krwawiącą ranę pogłębianą codziennie przez euro-socjalistów i eurokratów.

Bez uświadomienia sobie, co jest przyczyną nadciągającego kryzysu, nie jesteśmy w stanie powstrzymać zbliżającej się katastrofy. I, by ją odwrócić, potrzebne są zdecydowane działania.

Kongres Nowej Prawicy rozpoczyna akcję: „Na pomoc gospodarce”!!  

 

                 Józefów, 5-XII AD MMXII

                                                              Janusz Korwin-Mikke 

                                                                          Prezes

                                                             Kongresu Nowej Prawicy

 

 Czy Pana , Panie Jacku Karnowski stać byłoby na to ,aby dla dobra Polski napisać o przeciwniku politycznym cokolwiek pozytywnego?

Jeżeli nie, to czy Pan nie powinien znaleźć się na honorowym miejscu w poczcie polskich oszołomów?

KOMENTARZE

 • KOMUNISTYCZNE PSYCHOLE OPUBLIKOWALY LISTE "WROGOW"
  Bycie przez nich nazwanym "oszolomem", to powod do dobrego samopoczucia; bycie przez nich nazwanym "madrym," to powod do zlego samopoczucia.
  :)
 • @Pan Marky @night rat
  Tak,też uważam, że miejsce na jakiejkolwiek "czarnej liście" sporządzonej przez lewaka to powód do chwały. Dlatego dziwi trochę alergiczna reakcja Karnowskiego. Ale ta lista jest trochę bez sensu, bo trudno znaleźć jakiś klucz, wg którego dobierano do niej osoby.
  Gdyby miała to być lista prawackich oszołomów, to nie ma w niej miejsca dla Palikota. Niesiołowskiego mogliby tam umieścić , bo wiele razy robił postępakom kontrę w atakach na Kościół .

  Gdyby zaś miała to być lista osób o wyrazistych poglądach, prowokacyjnym zachowaniu i dużym temperamencie, to faktycznie prof. Krasnodębskiego wkręcono tam bez powodu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej