Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Pierwszy historyczny konkurs w skokach narciarskich.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

 Zwyciężył Norweg Bardal.( co w pewnym sensie zrekompenowało norweskiej ekipie straty po kradzieży , jakiej dokonano na ich mieniu podczas pobytu w Polsce).

 Polacy poza podium . Piotr Żyła miejsce szóste, Kamil Stoch siódme ex-aequo z Rosjaninem Wasiliewem.

 Najciekawsze jednak dla polskich kibiców miało nadejśc dopiero po konkursie.

 Coś na co wielu czeka jak na najsmaczniejszy kąsek.

 Wywiad z Piotrem Żyłą!!!

 Ten bezpretensjonalny, naturalny chłopak potrafi rozbawić do łez swoimi ciekawymi uwagami na temat aktualnej formy, warunków panujących na skoczni itd.

 Dziś Piotrek zwany także "człowiekiem -zagadką" stwierdził ,że po Turnieju Czterech Skoczni, który był dla wielu zawodnikó męczącym , co odbiło się na ich formie , On cały czas spał i nie wie za bardzo , co się działo wokół..... :-)))

 Swój skok określił krótko:

garbik(najazd ) i fajeczka !! hahahaha czyli wybicie z progu.......

 

 Czuję ,ze znowu Piotrek będzie gwiazdą youtuba!

 Fajny, bezkompleksowy chłopak traktujący na luzie to, co robi. Może wciąż tylko się bawi, i w związku z tym nigdy nie osiągnie szczytów kariery sportowej, ale taki jego urok.

 Redaktor robiący z nim wywiad po konkursie nie mógł powstrzymać śmiechu, a my z żoną z trudem uciszaliśmy napady śmiechu, żeby nie obudzić śpiącej niespełna rocznej córeczki.

 Mimo trudnych warunków pogodowych konkurs trzeba zaliczyć do udanych, a występ Polaków jako przyzwoity, a nawet po drugiej serii dobry. W Zakopanem będzie na pewno o wiele lepiej . Tam Kamil Stoch może pokusić się o zwycięstwo.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej